Uni Surface F 322 - Alkalický přípravek

Kód: D0186 Zvolte variantu
101,64 Kč / ks 84 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Víceúčelový čistící přípravek na bázi chloridu amonného určený na všechny omyvatelné povrchy. Je vhodný na čištění všech hladkých povrchů koupelen, toalet, kuchyní a povrchů tolerujících vodu. Dále pak na podlahy, stěn a zařízení. Je to ideální čistící prostředek pro použití ve školách, nemocnicích, kancelářích a úřadech.

Povrchy zanechává zářivě čisté a s příjemnou vůní. Vzhledem k obsahu chloridu čpavku by neměl být používán v příliš horké vodě.

Výrobce: Novadan je mezinárodní výrobní společnost se sídlem v Dánsku. Založena byla roku 1980 a specializuje se na výzkum a výrobu vysoce kvalitních čistících a hygienických prostředků, zejména pro profesionální využití, kde je důležitým faktorem kvalita čištění. Specifickým znakem výrobků od společnosti Novadan, je vysoká koncentrace účinných látek, která vyžaduje minimální množství prostředku při ředění, k docílení požadovaného efektu. Konkurenční výhoda vzniká v šetření logistických a obalových nákladů. Výroba v Novadanu splňuje nejpřísnější certifikace ISO 9001 a ISO 14001.

Obsah: 1 litr

pH: 10

Dávkování: 5ml / 1litr vody

Pozn.: dávkování zvyšte na 25ml na litr při omývání skleněných povrchů

Doplňkové parametry

Kategorie: Koupelny a WC
Obsah:: 1 litr
pH:: 10
Dávkování:: 5ml / 1litr vody