Ultralehká Přenosná Houpací Síť Moskytiéra Pro Venkovní Nylonový Materiál Anti-Mosquito Nets S Super Velikost Ultralehká Přenosná Houpací Síť Moskytiéra Pro Venkovní Nylonový Materiál Anti-Mosquito Nets S Super Velikost Ultralehká Přenosná Houpací Síť Moskytiéra Pro Venkovní Nylonový Materiál Anti-Mosquito Nets S Super Velikost Ultralehká Přenosná Houpací Síť Moskytiéra Pro Venkovní Nylonový Materiál Anti-Mosquito Nets S Super Velikost Ultralehká Přenosná Houpací Síť Moskytiéra Pro Venkovní Nylonový Materiál Anti-Mosquito Nets S Super Velikost Ultralehká Přenosná Houpací Síť Moskytiéra Pro Venkovní Nylonový Materiál Anti-Mosquito Nets S Super Velikost

Ultralehká Přenosná Houpací Síť Moskytiéra Pro Venkovní Nylonový Materiál Anti-Mosquito Nets S Super Velikost

519.85 Kč 363.83 Kč
Skladem
w972

Štítky: auto net, Oky, houpací síť proti komárům, houpací síť na dvorku, čistý spánek, moskytiéra pro houpací síť, tábor houpací síť, pozemek net, houpací síť net, bird net.

 • Tvar: kruhové
  Použitelné Lidí: Univerzální
  Typ: Single-dveře
  Věkové Skupiny: Dospělí
  Styl: Visel Dome Moskytiéra
  Materiál: 100% Nylon
  Číslo Modelu: YL200579
  Použití: Cestování
  Funkce: Složené

  Vlastnosti: *1. Je to snadné instalace a nevyžaduje žádné složité operace, při používání moskytiér. *2. Nets mají více prostoru a nebude dát lidem pocit tlaku. *3. Balíček je malý, lehký a snadno se přenáší. *4. Je vyrobena z vysoce kvalitní nylonové materiálu, s hustými oky, aby účinně zabránit komáři. Specifikace: Materiál: šifrované mesh Barva: černá Velikost (přibližná): 3.4 * 1,4 m Délka závěsu: 6m Seznam: 1 * Skladovací vak 2 * moskytiéra 3 * Závěsné lano Poznámky: 1.Skutečnou barvu položky mohou být mírně odlišné od obrázků uvedených na internetových stránkách způsobené mnoha faktory, jako je například jas vašeho monitoru a jas světla. 2.Prosím, dovolte mírné manuální měření odchylka pro data.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty