Nastavitelný Činka Fitness Cvičení, Činky Tón Svou Sílu a Budovat Svaly 10-90 Lbs Nastavitelný Činka Fitness Cvičení, Činky Tón Svou Sílu a Budovat Svaly 10-90 Lbs Nastavitelný Činka Fitness Cvičení, Činky Tón Svou Sílu a Budovat Svaly 10-90 Lbs Nastavitelný Činka Fitness Cvičení, Činky Tón Svou Sílu a Budovat Svaly 10-90 Lbs Nastavitelný Činka Fitness Cvičení, Činky Tón Svou Sílu a Budovat Svaly 10-90 Lbs Nastavitelný Činka Fitness Cvičení, Činky Tón Svou Sílu a Budovat Svaly 10-90 Lbs

Nastavitelný Činka Fitness Cvičení, Činky Tón Svou Sílu a Budovat Svaly 10-90 Lbs

4 802.12 Kč 4 321.91 Kč
Skladem
w943

Štítky: psací stůl fold, Fit, polštář psací stůl, rc drift, 16 kg kettlebell, jídelní stůl nohy, podložka pod myš xxl, Zásuvka, muži nastavitelná činka, vysoký nastavitelný stůl.

 • Typ: Nastavitelný
  barva: černá
  Specifické Použití: Kancelářské Stoly
  Materiál: plastové-potažené oceli a PP base
  Činnost: Fitness,Posilovna A Trénink,Vzpírání
  Původ: KN(Původu)
  Značka: VEVOR
  Obecné Použití: Komerční Nábytek

  Popis Produktu

  Zde nabízíme vám tento vysoce kvalitní nastavitelný činka, který je navržen tak, aby tón vaše síla a budovat svaly.Ve srovnání s normální činka, naše činka funkce nastavitelné závaží v rozmezí od 10 do 90 kg (5kg-40kg).S naší nastavitelný činka, není třeba se obávat, že čísla činky může nepřehledná svůj prostor cvičení.Jen otáčením dial, váha může být automaticky změní podle své vlastní potřeby.Skutečný pohodlné a bezpečné zařízení pro muže nebo ženy, aby se práce na doma.

  Vlastnosti A Detaily

  【PREMIUM MATERIÁL】- Vyrobeno z oceli plastem hmotnost desky a PP základna, vysoká odolnost proti erozi, trvanlivé a robustní, není snadné být rozbité, určené pro dlouhodobé použití. 【NASTAVITELNÉ ZÁVAŽÍ】- S otočením číselníku na dvou koncích činky, můžete nastavit hmotností od 10 kg do 90 kg(5-40 kg) v 10 kilové přírůstky okamžitě.Vroubkovaná rukojeť je anti-slide a pohodlné.Elegantní vzhled, vhodný pro muže i ženy. 【NAPROSTO BEZPEČNÉ】- je Dodáván s jedním odolná základna s západky design.Pro vaši bezpečnost obavy, závaží deska může být změněn pouze při činky jsou na základně.Bezpečný brady zámky(jako obrázek show) chránit hmotnost desky od pádu při cvičení. 【PROSTOR EFEKTIVNÍ】- Tato činka set je ekvivalent k 15 různých závaží činky.S naší nastavitelný činka, není třeba se obávat, že čísla činky může nepřehledná svůj prostor cvičení. 【SKVĚLÝ VÝKON】- Vhodný pro provádění základních tělesných cvičení a těžkých nohou výtahy, pro zlepšení své hlavní síla.Pokrčí rameny, výpady, kadeře nebo vyvolává, je to vaše volba.

  Specifikace

  10-90 KG Nastavitelná Činky Zde nabízíme vám tento vysoce kvalitní nastavitelný činka, který je navržen tak, aby tón vaše síla a budovat svaly.Ve srovnání s normální činka, naše činka funkce nastavitelné závaží v rozmezí od 10 do 90 kg(5-40kg).S naší činka, není třeba se bát, že váš dům je plný s několika činky, jen jeden z našich činky bude stačit.Přijít a dostat ji právě teď.Premium Materiál Nastavitelná Závaží Naprosto Bezpečné Prostorově Úsporné Skvělý Výkon

  Klíčové Vlastnosti

  Odolný Materiál Premium plastové-potažené oceli hmotnost desky a PP základna, odolné a robustní, odolné vůči korozi, má dlouhou životnost.

  Otočení Ciferník Jen zase číselníku, můžete změnit hmotnost desky dle své vlastní potřeby.Pohodlná rukojeť je také anti-slide vzhledem k vroubkovaný design.

  Široký Rozsah Hmotnosti Každý činka může být nastavena od 10 do 90 lb 5 lb krocích.Široký rozsah hmotnosti je vhodný pro muže a ženy.

  Bezpečný Design Bezpečný řetězové zámky a západky design, jsou vybaveny pro vaši bezpečnost obavy.Bezpečný řetěz zámky mohou udržet váhu desky od pádu během tréninku.

  Uložit Prostor rozloučit s několika činkami.Můžete dostat to, co chcete, jen s naším nastavitelné činky.Žádné činky nepřehledná váš dům.

  Široké Uplatnění Lepší tvar těla není sen už.Skvělé pro unisex.Ideální pro vybudování zpět, sval, biceps, svalů hrudníku a břišních svalů.

  Obsah Balení

  1 x Nastavitelný Činka

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty