Pro Samsung Galaxy M51 Případě Super Frosted Shield Pevný Matný Kryt s Charakteristickým Dot Design pro Samsung m51 případě чехол Nillkin Pro Samsung Galaxy M51 Případě Super Frosted Shield Pevný Matný Kryt s Charakteristickým Dot Design pro Samsung m51 případě чехол Nillkin Pro Samsung Galaxy M51 Případě Super Frosted Shield Pevný Matný Kryt s Charakteristickým Dot Design pro Samsung m51 případě чехол Nillkin Pro Samsung Galaxy M51 Případě Super Frosted Shield Pevný Matný Kryt s Charakteristickým Dot Design pro Samsung m51 případě чехол Nillkin Pro Samsung Galaxy M51 Případě Super Frosted Shield Pevný Matný Kryt s Charakteristickým Dot Design pro Samsung m51 případě чехол Nillkin Pro Samsung Galaxy M51 Případě Super Frosted Shield Pevný Matný Kryt s Charakteristickým Dot Design pro Samsung m51 případě чехол Nillkin

Pro Samsung Galaxy M51 Případě Super Frosted Shield Pevný Matný Kryt s Charakteristickým Dot Design pro Samsung m51 případě чехол Nillkin

321.26 Kč 183.07 Kč
Skladem
w898

Štítky: galaxy s20 plus hydrogel, případ m51 samsung, případ m51, samsung galaxy m51 pouzdro nilkin, případ m31 samsung, kryt m51, samsung micro m51, pouzdro pro sumsung a71, NILLKIN, m51 nillkin.

 • Typ: Nárazník
  Funkce: Tvrdé, Matné Pouzdro s Charakteristickým Dot Design
  Design: Prostý
  Značka: NILLKIN
  barva: Páv Modrá,Černá,Červená
  Kompatibilní Samsung Model: Galaxie M51
  Kompatibilní Značka: Samsung
  Kompatibilní Čísla Modelu: Pro Samsung Galaxy M51 Případě
  Původ: KN(Původu)
  Drop Shiping: Podpora

  Otevřené formy podle původní zařízení.

  Upgrade dotykové pocit.

  Matné pevné pouzdro s vystupujícími dot design.

  Jednoduchý design.

  Plné tvrdosti.tuhost je dost dobrá, ne pro přenos a ulomit snadno.

  Povrch využívá sailent bod design,odolné proti opotřebení,protiskluzové,prachotěsné,anti-otisků prstů a snadno se čistí.

  Otevřené formy podle skutečné mobilní telefon s přesnou funkci díry.

 • Recenze (1)

  • Margoshka 18

   Amazing looking! what of the best phone covers I had the chance to use. The delivery time however was super long and the price of delivery was outrageous for what it is (other covers are usually on the 1-2 usd mark for delivery)

  Napsat recenzi

Související produkty