Vnitřní Digitální TELEVIZNÍ Anténa HDTV Anténa TV Poloměr Antény Surf Fox DVB-T2 DVB-T, ISDB ATSC TV Interiéru Antény Zesilovač ANT2325+ Vnitřní Digitální TELEVIZNÍ Anténa HDTV Anténa TV Poloměr Antény Surf Fox DVB-T2 DVB-T, ISDB ATSC TV Interiéru Antény Zesilovač ANT2325+ Vnitřní Digitální TELEVIZNÍ Anténa HDTV Anténa TV Poloměr Antény Surf Fox DVB-T2 DVB-T, ISDB ATSC TV Interiéru Antény Zesilovač ANT2325+ Vnitřní Digitální TELEVIZNÍ Anténa HDTV Anténa TV Poloměr Antény Surf Fox DVB-T2 DVB-T, ISDB ATSC TV Interiéru Antény Zesilovač ANT2325+ Vnitřní Digitální TELEVIZNÍ Anténa HDTV Anténa TV Poloměr Antény Surf Fox DVB-T2 DVB-T, ISDB ATSC TV Interiéru Antény Zesilovač ANT2325+ Vnitřní Digitální TELEVIZNÍ Anténa HDTV Anténa TV Poloměr Antény Surf Fox DVB-T2 DVB-T, ISDB ATSC TV Interiéru Antény Zesilovač ANT2325+

Vnitřní Digitální TELEVIZNÍ Anténa HDTV Anténa TV Poloměr Antény Surf Fox DVB-T2 DVB-T, ISDB ATSC TV Interiéru Antény Zesilovač ANT2325+

293.58 Kč 205.51 Kč
Skladem
w884

Štítky: zástrčka schuko, isdb-t tv, stm32h750vbt6, atsc korea, 4k anténa, atu 100 tuner, android dvb t2, králičí pasti, konektor so239, t2.

 • Značka: Rondaful
  Drop shipping: Podpora
  Typ: 4K Digitální HDTV Anténa Vnitřní zesílená Anténa
  Původ: KN(Původu)
  Type2: TV Anténa
  Pohlaví: Muž
  typ1: 1180 Mil Rozsah
  Type3: DVB-T2 Dvb-t TV pro Život Místní Vysílání Kanálů
  Typ Položky: mini usb
  Certifikace: NIC

  Popis:

  1. Zdarma Full HD Kanálů: Vysoce kvalitní nové generace Leteckých může zbavit vysoké poplatky pro sledování digitální TV.Tato Anténa je kompatibilní s TV converter boxy a stovky digitálních televizí/4K ultra high definition (4K UHD) Televizory, jako je ABC, CBS, NBC, PBC, Fox.Včetně místní zprávy, sport, počasí, filmy a vzdělávací programy atd. Snadný a bezplatný nástroj pro život, pro příjem kanálů bez měsíčního vyúčtování.

  2. Snadné Použití: TV Anténa lehká jako pírko, umožňuje umístit jej téměř kamkoliv a žádná moc zapotřebí.S unikátní plastovou skořepinou a stříbrné suspenze dovezené z USA,veškeré příslušenství jsou čisté mědi zajistit kontakt volné.Digitální HDTV anténa s 16.5 ft koaxiální kabel, Zesilovač signálu booster a náhradní 3m nálepku.Instalace je hračka, pouze s 3 kroky: vybalte, zapojte jej a skenovat kanály.Můžete jej umístit vysoko na okna (doporučeno).

  3. Modernizované Zesilovač: recepce tohoto HDTV Antény je optimalizován, aby co nejvíce slušném stavu, součástí odnímatelný Zesilovač se zvedne signály v maximální 960 mil rozsah, který zisk zesilovače je obecně vyšší než 2-4 DB.Příjem tato Anténa může být prohlašoval, že nejnovější technologie v roce 2019, což recepce modernizované 5-10%, než poslední verze.

  4. HD Crystal TV: nové šetrné k životnímu prostředí zpomalovače hoření PC měkkého materiálu a vysoce výkonné ultra-tenký design, aby vlhkost a ochrana před bleskem, aby naše vnitřní HDTV Antény.Naše smart TV antény přijímat upgradovat Zesilovač signálu booster s vestavěný inteligentní IC čip příští generace a crystal clear filter technologie zvedne signály v rámci 1180 mil rozsah.Nové technologie filtruje buněčné a FM signály, což vede k jasnější obraz a nízká hlučnost.

  Nastavit Průvodce

  Krok 1: Připojte konec přiloženého koaxiálního kabelu do ANT/V konektoru na zadní straně TELEVIZORU nebo Digitální Převodník Box, připojte USV zapojte do portu USB na TELEVIZORU nebo Digitální Převodník Box.

  Krok 2: Ruční antény v blízkosti okna, umístěte ji vodorovně nebo svisle.

  Krok 3: V TV nebo STB 's menu nastavení, nastavte režimu tuneru do "Antény" nebo " Vzduch "podrobnější pokyny naleznete v návodu k TV.

  Krok 4: V TV nebo STB menu nastavení, nastavit TV, aby se "skenovat" pro kanály.To může být někdy uvedeny jako auto-program,auto-scan,vyhledávání kanálů, nebo skenování kanálů.Poraďte se v návodu k TV nebo podrobný návod.

  Krok 5: Pokud je příjem sporadické, zkuste přesunout anténu na jiné místo a přeskenování TELEVIZE do optimální polohy je našel.

  Krok 6: připevněte anténu na optimální pozici, kterou našel.

  Vlastnosti:

  1. Vynikající signál na všech pásmech FM/VHF/UHF kanály.

  2. Může být bezpečně malované, aby odpovídala jakékoli domova, aniž by to ovlivnilo příjem nebo následek ztráty signálu.

  3. Super měkké, nenápadně tenkého designu a výkonných funkcí pro příjem, aby tato anténa je nejlepší volbou pro každé domácnosti.

  4. Naše Super Tenká Anténa je speciálně konstruovaná pro příjem digitálního over-the-air (OTA) TELEVIZNÍ vysílání ze všech vašich místních televizních stanic.Takže nikdy platit velmi drahé kabelové nebo satelitní poplatky znovu a dostat všechny vaše místní kanály v křišťálově čisté kvalitě, zcela zdarma.

  Specifikace:

  Frekvenční rozsah: 47-230MHz, 470-862MHz

  Přijímací rozsah: FM/VHF/UHF

  Zisk: 28dB

  Výstupní Úroveň: 100dBµV

  Impedance: 75Ω

  Šumové číslo: ≤3dB

  Anténní Kabel délka: cca 3.3 M/

  Balení Seznam:

  1 * Nejnovější Vysoce Kvalitní 1180Miles 4K HDTV Anténa se Zesilovačem

  Poznámky:

  1. Na širokoúhlé obrazovce Hdtv, prosím, zkontrolujte, zda TV je ruční ujistěte se, že TELEVIZE má vestavěný tuner pro příjem over-the-air vysílání, a ujistěte se, že tento tuner může přijímat signál v kvalitě HD, jinak to nebude být schopen přijímat a sledovat HD programy.

  2. Přeladění TELEVIZORU a/nebo digitální box, čas od času zajistit, že jste příjem všech dostupných služeb.Přeladění trvá jen pár minut pomocí dálkového ovládání.3.Kvalita signálu určuje kvalitu obrazu a jak mnoho kanálů, které můžete přijímat.Jakmile obdržíte antény, připojit jej k TELEVIZORU a zkuste pohybující se kolem vašeho domu najít umístění s nejlepším signálem.Ty by mohly být překvapeni, jak mnoho HD kanálů, které můžete přijímat.

  3. To je zesílená anténa.Pokud signál nelze přijímat při použití externí zesilovač, odstraňte zesilovač a zkuste to znovu.V některých případech zesilovač může způsobit self-oscilace.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty