35mm Pryskyřice Obrázek Model Kit Unassambled Nelakované//M051

35mm Pryskyřice Obrázek Model Kit Unassambled Nelakované//M051

545.01 Kč
Skladem
w854

Štítky: 35mm jack, ženy pryskyřice číslo 135, indoraptor model, model pryskyřice, 35mm pryskyřice, kit, pryskyřice, mikro model, fantasy pryskyřice, pryskyřice číslo 135 smrti, 35 mm pryskyřice.

 • Pohlaví: KLUCI
  Varování: nemůže jíst
  Typ: Pryskyřice Soupravy
  Materiál: Pryskyřice
  Věkové Rozmezí: > 14 let
  Stupnice: 35mm
  Téma: Film & TV
  Číslo Modelu: 35mm

  Vážení kupující a přítel, zde je stručný popis našeho obchodu produkty:

  1、Všechny produkty pro prodej v obchodě je bílý film, ne barvy, je třeba kupující leštění, nátěry a montáže. Můžete vidět barevné obrázky jsou použity jako displej, aby

  barva poskytnout reference. Prosím, ujistěte se, že věnovat pozornost. Všechny výrobky obchodě, tam je žádná barva, jsou částí modelu.

  2、Všechny produkty bez originálního obalu, žádný návod, žádné fotografie a KARTY. (mysl kupující, prosím, pečlivě vybrat)

  3、Poté, co obdržíte produkt, pokud máte jakýkoliv dotaz, prosím, kontaktujte nás poprvé, budeme řešit problém pro vás, prosím, buďte ujištěni.

  4. Pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby, prosím, nezapomeňte nám dát pětihvězdičkový velkou chválu! Děkuji moc!!!

  5、upřímně doufám, že si můžete najít své oblíbené produkty. Děkujeme vám za vaši přízeň. Děkujeme vám za vaši důvěru a podporu!

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty