NetLINK HTB-1100S A/B Optický Media Konvertor 25KM SC Adaptivní Port RJ45 10/100 mbps Single-Mode Duplexní Vlákno, WDM NetLINK HTB-1100S A/B Optický Media Konvertor 25KM SC Adaptivní Port RJ45 10/100 mbps Single-Mode Duplexní Vlákno, WDM NetLINK HTB-1100S A/B Optický Media Konvertor 25KM SC Adaptivní Port RJ45 10/100 mbps Single-Mode Duplexní Vlákno, WDM NetLINK HTB-1100S A/B Optický Media Konvertor 25KM SC Adaptivní Port RJ45 10/100 mbps Single-Mode Duplexní Vlákno, WDM NetLINK HTB-1100S A/B Optický Media Konvertor 25KM SC Adaptivní Port RJ45 10/100 mbps Single-Mode Duplexní Vlákno, WDM NetLINK HTB-1100S A/B Optický Media Konvertor 25KM SC Adaptivní Port RJ45 10/100 mbps Single-Mode Duplexní Vlákno, WDM

NetLINK HTB-1100S A/B Optický Media Konvertor 25KM SC Adaptivní Port RJ45 10/100 mbps Single-Mode Duplexní Vlákno, WDM

314.55 Kč
Skladem
w589

Štítky: konektor rj45, rca rj45 spojka, rozbočovač rj45, spínač tkané průmyslové, krimpovací rj 45, network tool, síť splitter, kleště rj45, optické vlákno media converter, RJ45.

  • Značka: JEDEN METR VÝROBĚ
    Vlákno Typ: Single Mode
    Původ: KN(Původu)
    Číslo Modelu: HTB-1100S
    stav: Nové a Originální
    Certifikace: ROHS
    Přenosová vzdálenost: 25km

    Vítejte na Jeden Metr Výroba Technology Co., LTD

    Jsme ujistit, že jsme se poskytnout vám kvalifikované produkty a nejlepší služby.

    Objednávky platba úspěšně, Většina zboží bude dodáno do 24 pracovních hodin.

    Všechny naše výrobky mají 1 rok záruka.

    Máme všechny druhy optických produktů.Prosím, kontaktujte náš zákaznický servis,

    pokud jste nemohli najít produkty, on-line, co chcete.

    p.p1 {margin: 0.0 px 0.0 px 0.0 px 0.0 px; font: 12.0 px 'Helvetica Neue'} span.s1 {font: 12.0 px '.PingFang SC'} p.p1 {margin: 0.0 px 0.0 px 0.0 px 0.0 px; font: 12.0 px 'Helvetica Neue'} span.s1 {font: 12.0 px '.PingFang SC'} p.p1 {margin: 0.0 px 0.0 px 0.0 px 0.0 px; font: 12.0 px 'Helvetica Neue'} p.p2 {margin: 0.0 px 0.0 px 0.0 px 0.0 px; font: 12.0 px 'Helvetica Neue'; min-height: 14.0 px} span.s1 {font: 12.0 px '.PingFang SC'}

    POPIS PRODUKTU

    POLOŽKA

    Technické Parametry

    Číslo Výrobku

    Modul

    Vlákno Typ

    Single mode

    Typ Modulu

    RJ45 Rozhraní Typu

    Duplex SC

    Přenosová Vzdálenost

    25KM

    Převodovka Vlnová Délka

    1310nm 1550nm

    Vstupní Proud

    1A

    Provozní Napětí

    5V

    hmotnost

    0,4 kg

    Velikost

    250 x 150 x 100 (mm)

    OBRÁZEK Děkuji, že jste si vybrali Jeden Metr Výroba Technology Co., LTD

    Platba/Escrow Služby

    Pokud máte nějaké otázky o platbu, nebo problém produktů , prosím, neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis , jsme se vám nabídnout co nejvíce uspokojivý výsledek.Děkuji.

    1. Prosím zkontrolujte vaši adresu před dokončení platby.Pokud chcete provést změnu , prosím, laskavě kontaktujte nás.

    2. Sledovací číslo bude update na www.zelenafixa.cz, jakmile se vaše položka je dodáván.

    Nejsme zodpovědní za žádné celní poplatky , daně nebo poplatky, které jsou z vaší země.Pro více informací prosím kontaktujte svého místního celního úřadu, nebo nás.

    3. Pokud vám to nebude přijímat zásilky do 30 dnů , prosím, kontaktujte nás pro pomoc.My vám odpovíme do 24 hodin.

    p.p1 {margin: 0.0 px 0.0 px 0.0 px 0.0 px; font: 12.0 px 'Helvetica Neue'} span.s1 {font: 12.0 px '.PingFang SC'}

    1. Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka.

    2. Vaše pěti-hvězdičkový pozitivní zpětná vazba je pro nás extrémně důležité.Prosím, kontaktujte nás okamžitě, pokud nejste spokojeni na náš výrobek nebo službu , budeme nabízet nejlepší způsob, jak vyřešit problém.

    3. Pokud jste neměli slyšet od nás do 24 hodin , prosím, zkontrolujte, zda vaše zprávy ve své e-mailové schránky.A zkuste se na nás obrátit prostřednictvím Obchodní Ředitel , E-mail , nebo telefon.Jsme vždy zde, aby v našich silách pro vás.Nechte nás vybudovat zdravé , pozitivní a prosperující Ali společenství dohromady.

    p.p1 {margin: 0.0 px 0.0 px 0.0 px 0.0 px; font: 12.0 px 'Helvetica Neue'} span.s1 {font: 12.0 px '.PingFang SC'} p.p1 {margin: 0.0 px 0.0 px 0.0 px 0.0 px; font: 12.0 px 'Helvetica Neue'} span.s1 {font: 12.0 px '.PingFang SC'} p.p1 {margin: 0.0 px 0.0 px 0.0 px 0.0 px; font: 12.0 px 'Helvetica Neue'} p.p2 {margin: 0.0 px 0.0 px 0.0 px 0.0 px; font: 12.0 px 'Helvetica Neue'; min-height: 14.0 px} span.s1 {font: 12.0 px '.PingFang SC'} p.p1 {margin: 0.0 px 0.0 px 0.0 px 0.0 px; font: 12.0 px 'Helvetica Neue'} p.p2 {margin: 0.0 px 0.0 px 0.0 px 0.0 px; font: 12.0 px 'Helvetica Neue'; min-height: 14.0 px} span.s1 {font: 12.0 px '.PingFang SC'}

  • Recenze (0)

    Napsat recenzi

Související produkty