250-000 Klín Rychlá Výměna Nářadí Nářadí, Soustruh Nástroj Nůž Držák 250-000 Klín Rychlá Výměna Nářadí Nářadí, Soustruh Nástroj Nůž Držák 250-000 Klín Rychlá Výměna Nářadí Nářadí, Soustruh Nástroj Nůž Držák 250-000 Klín Rychlá Výměna Nářadí Nářadí, Soustruh Nástroj Nůž Držák 250-000 Klín Rychlá Výměna Nářadí Nářadí, Soustruh Nástroj Nůž Držák 250-000 Klín Rychlá Výměna Nářadí Nářadí, Soustruh Nástroj Nůž Držák

250-000 Klín Rychlá Výměna Nářadí Nářadí, Soustruh Nástroj Nůž Držák

1 602.94 Kč 1 170.12 Kč
Skladem
w351

Štítky: ego soustružnické nástroje, BT40, rychlá změna věžička držák nástrojů, soustruh rychlé, rychlé chang nástroj post, soustruh quick change tool, soustruh quick change tool post, držák nástrojů iso20, soustruh řezné nástroje držák, rotující nástroj držitel soustruh.

 • Certifikace: NIC
  Původ: KN(Původu)

  Vlastnosti: 1. Přesnost -navržen tak, aby zajistily, opakující se přesností. 2. Rychle a snadno instalovat na soustruhu motoru, lavice nebo věž pro širokou škálu operací.

  3. Velikost šroubem M10 a Ideální pro většinu mini stroje, i když úpravy mohou být nutné pro některé stroje (rukáv nebo novou středovou tyč pro menší otvor může být nezbytné.)

  4. Snížit čas instalace - okamžitá změna z jedné operace do druhé. 5. Plně zaměnitelné s Aloris, Dorian, Fáze II, Yuasa a většina ostatních komponent výrobce.

  6. Všechny pracovní části jsou přesnost a kalené. 7. Zcela uzavřená pro údržbu,-bez práce.

  8. Otočit: bezkonkurenční tuhost tohoto pilíře nástrojů a držáků zajišťuje hladší otáčení bez chvění nebo vibrace.

  9. Vrtání: nastavení umožňuje vrtat s výkonem svého kočáru, místo manuální práce nebo koník.

  10. Těžké cuniform Nástroj post design, snadno se soustředil.

  Použití: rychlá výměna nástrojů držák pro soustruh, řezací nástroje, bity, dosah až 1/2 palce Tento držák je vhodný pro práci s cuniform typ 250-000.

  Popis:

  DMC-250-000 mini-cuniform GIB typu quick change tool post a nástrojové držáky vhodné pro dřevoobráběcí soustruh nástroje.

  Quick change tool post je hlavní příslušenství stroje nástroje, to se skládá ze tool post a mnoho druhů držáků nástrojů, podle požadavky na zpracování obrobků, correspording držáky nástrojů jsou vybrány tak, aby povrch válcové čelí, konec čelí.řezání, vrtání, vystružování, vyvrtávání, jakož i další zpracování. Uvědomí si, montáž nástroje mimo stroj, nástroj, má nástroj exchange rychle, vysoká přesnost , tuhost, silný atd. To je vyhovující příslušenství v místě čtvercové věže.

  Specifikace:

  Model : Nástroj příspěvku:DMC 250-000

  Držák nástrojů: 250-000

  Typ : typ cuniform

  Materiál : Ocel

  Barva : Černá

  Článek : 250-000 GIB cuniform typu Quick Change Tool Kit

  Použití : Soustružení Nástroj

  Použití : CNC Machine Tool Accessories

  Kapacita nástroje :

  250-000: 1/2 palce cuniform Typ Nástroj Post

  Obsah Balení:

  1 * Rychlá výměna nástrojového držáku

  Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

  Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

 • Recenze (1)

  • Sammydammy20

   no good

  Napsat recenzi

Související produkty