1 Pár Vánoční Dekorace Ořech Voják Dveře Závěs Dveřní Znamení Přední Dveře Ornament, Vánoční Večírek Dodávky pro 1 Pár Vánoční Dekorace Ořech Voják Dveře Závěs Dveřní Znamení Přední Dveře Ornament, Vánoční Večírek Dodávky pro 1 Pár Vánoční Dekorace Ořech Voják Dveře Závěs Dveřní Znamení Přední Dveře Ornament, Vánoční Večírek Dodávky pro 1 Pár Vánoční Dekorace Ořech Voják Dveře Závěs Dveřní Znamení Přední Dveře Ornament, Vánoční Večírek Dodávky pro 1 Pár Vánoční Dekorace Ořech Voják Dveře Závěs Dveřní Znamení Přední Dveře Ornament, Vánoční Večírek Dodávky pro 1 Pár Vánoční Dekorace Ořech Voják Dveře Závěs Dveřní Znamení Přední Dveře Ornament, Vánoční Večírek Dodávky pro

1 Pár Vánoční Dekorace Ořech Voják Dveře Závěs Dveřní Znamení Přední Dveře Ornament, Vánoční Večírek Dodávky pro

220.39 Kč 165.24 Kč
Skladem
w225

Štítky: pájecí podložka a2, kované oceli, napsal truck, soluna spínač, lesklé pero set, lenka případě a45, pájení 3 d, elektromagnet 1 rf, pájení an8.

 • Balení: Žádné Dárkové Krabičce
  Typ Velkoobchod: No
  Sada Typ: Ano

  Popis: Tato položka je sada Vánoční ozdoby. Vyrobeny z materiálu premium s kreativní design, elegantní a román. Zdobit vaše verandě nebo předsíni a dostat návštěvníky do Vánoční nálady v mžiku s těmito zábavné a slavnostní Vánoční známky. Vlastnosti: -Barva: Barevné. -Materiál: Tkanina. -Velikost balení: O 180x30x0.5 cm/70.9x11.8x0.2 palce. - Vyrobeno z kvalitní tkaniny materiál pro trvalé používání. - Jen pověsit na verandě znamení na dveře, okna, stropy, snadné, aby se nádherné dekorace. - Vytvořit perfektní atmosféru na Vánoce. - Skvělá dekorace pro Vánoční večírek. - Může být aplikován na mnoha příležitostech, jako jsou kanceláře, nádvoří, verandy, dveře, okna, stan a tak dále.

 • Recenze (1)

  • Jaridwhited

   Product with beautiful finish

  Napsat recenzi

Související produkty