Luk řezání zemře nové die cut &dřevěné zemře Vhodné pro běžné die řezací stroje na trhu Luk řezání zemře nové die cut &dřevěné zemře Vhodné pro běžné die řezací stroje na trhu Luk řezání zemře nové die cut &dřevěné zemře Vhodné pro běžné die řezací stroje na trhu Luk řezání zemře nové die cut &dřevěné zemře Vhodné pro běžné die řezací stroje na trhu

Luk řezání zemře nové die cut &dřevěné zemře Vhodné pro běžné die řezací stroje na trhu

461.13 Kč 345.79 Kč
Skladem
w12923

Štítky: relé hk 19f, čiré teddys, relé gl1200, led fil 0 1w, lampa hb3 hod, relé němčina, kusů povlečení, lampa handmad, balení skřípat.

  • Vzor Typu: Nepravidelné Obrázek
    Značka: muyu
    Číslo Modelu: HY137

    Vážený zákazníku: Prosím, viz obrázek, pro size1in=25,4 mm . Naše produkty doufám, že vám přinese spoustu zábavy. Tato forma čepel má výšku 15,8 mm a je vhodný pro běžné výsekové stroje na trhu. lze řezat různé druhy materiálů.Jako je papír,látky,kůže,magnetický papír,atd. To vám dává možnost vyzkoušet více rozsáhlé,materiály na ruční práce.Aby nečekaný efekt. Zvláštní připomenutí: Tento produkt patří do dřevěné formy. Vzhledem k zpracování dřeva technologie, To je normální pro hrany desky mají otvory a mezery, které nemá vliv na normální použití,prosím, buďte ujištěni, koupit. Po obdržení potvrzení o zaplacení, budeme dodávat zboží do 3 - 5 pracovních dnů, s výjimkou víkendů a svátků.V důsledku celní kontrole, počasí a jiných důvodů, nemůžeme zaručit dobu dodání. Pokud si potřebujete záchranné služby,prosím, kontaktujte nás. Sledování bude poskytována prostřednictvím e-mailu. Pokud potřebujete expresní doručení, prosím, kontaktujte nás pro cenovou nabídku. Pokud nemůžete najít svůj oblíbený produkt,můžete mi poslat obrázek, řekněte mi velikost, kterou chcete, můžeme přizpůsobit ji pro vás . Pokud máte jakékoliv dotazy, prosím, kontaktujte nás e-mailem a my vám odpovíme do 12 hodin pracovního dne. Děkuji vám za návštěvu mého obchodu.

  • Recenze (0)

    Napsat recenzi

Související produkty