Shahe Magnetický Flexibilní Základna Držák Na Úroveň Dial Indikátor Magnetická Síla 60 KG Shahe Magnetický Flexibilní Základna Držák Na Úroveň Dial Indikátor Magnetická Síla 60 KG Shahe Magnetický Flexibilní Základna Držák Na Úroveň Dial Indikátor Magnetická Síla 60 KG Shahe Magnetický Flexibilní Základna Držák Na Úroveň Dial Indikátor Magnetická Síla 60 KG Shahe Magnetický Flexibilní Základna Držák Na Úroveň Dial Indikátor Magnetická Síla 60 KG Shahe Magnetický Flexibilní Základna Držák Na Úroveň Dial Indikátor Magnetická Síla 60 KG

Shahe Magnetický Flexibilní Základna Držák Na Úroveň Dial Indikátor Magnetická Síla 60 KG

1 500.40 Kč 855.15 Kč
Skladem
w12797

Štítky: základní telefon, jtag swd, ukazatel hladiny v, indikátor vážení, magnetické číselníkový úchylkoměr base, číselníkový úchylkoměr stát, indikátor stand, tip číselníkový úchylkoměr, základní magnet, kulatý center finder.

 • Funkce 5: S vysokou stabilitou
  Funkce 2: V-drážkami základna pro bezpečné upevnění na válcové plochy.
  Funkce 3: Flexibilní, silné a přesné rotační kloub
  Číselníkový Úchylkoměr Styl: Vertikální
  Původ: KN(Původu)
  Funkce 8: Užitečné pro držení ukazatele vytáčení nebo dial test ukazatele
  Číslo Modelu: SWD-60B
  Značka: Shahe
  Celková výška: o 368 mm
  Funkce 4: Silné magnetické základny, s on/off přepínač pro magnet
  DIY Dodávky: Obrábění kovů
  Magnetická síla: 60kg
  Max Rozsah Měření: 0-25.4 mm
  Typ Displeje: ANALOGOVÉ
  Funkce 1: Permanentní magnet provozu s ON/OFF ovládání.
  Funkce 7: Snadné použití pro zámečnické práce kousky
  Certifikace: ROHS
  Funkce 6: Navržen se třemi klouby

  Podrobnosti o produktu

  Magnetický stojan, který využívá přepínání permanentní magnet pro pohodlnou montáž na plochou železa nebo oceli, povrchy.Rameno může být hydraulicky uzamčen v libovolné poloze pomocí knoflíku na vzpřímené . Užitečné pro držení ukazatele vytáčení nebo dial test ukazatele během zarovnání operace.

  Charakteristika A Funkce

  1.Permanentní magnet provozu s ON/OFF ovládání. 2.V-drážkami základna pro bezpečné upevnění na válcové plochy. 3.Ideální pro držení páky ukazatele v libovolné orientaci na stroj, nástroj pro zarovnání operace. 4.Flexibilní, silné a přesné rotační klouby,může upravit jakýkoliv směr a umístění 5.Silné magnetické základny, s on/off přepínač pro magnet 6.S vysokou stabilitou, bude to ideální nástroj na měření přesnosti obrobku pole. 7.Navržen se třemi klouby 8.Snadné použití pro zámečnické práce kousky

  Specifikace

  Magnetická Síla:60KG

 • Recenze (3)

  • Akselrod Marina

   Got a rack, for ich-10 flimkovat, only for IRB.

  • Shak Stroj

   très bons produits et très bien emballé.

  • Nagato08

   My instance came slightly unbolted and the landing socket for the indicator was with burrs from the milling cutter, I had to pull up the nut and work the nahfield. On a horizontal surface it stands tight and keeps the indicator reliable. In kilograms did not test, but for measurements of strength is enough.

  Napsat recenzi

Související produkty