JWM Vodotěsné IP67 Rugger RFID Stráž Tour Hlídka Systému s free software cloud JWM Vodotěsné IP67 Rugger RFID Stráž Tour Hlídka Systému s free software cloud JWM Vodotěsné IP67 Rugger RFID Stráž Tour Hlídka Systému s free software cloud JWM Vodotěsné IP67 Rugger RFID Stráž Tour Hlídka Systému s free software cloud JWM Vodotěsné IP67 Rugger RFID Stráž Tour Hlídka Systému s free software cloud JWM Vodotěsné IP67 Rugger RFID Stráž Tour Hlídka Systému s free software cloud

JWM Vodotěsné IP67 Rugger RFID Stráž Tour Hlídka Systému s free software cloud

3 543.92 Kč
Skladem
w12597

Štítky: feiyu tech, jwm, softwa, patrol systém, rfid tag, jwd jwm 115, policejní hlídka, hi-tech, stráž tour hlídka systému, stráž tour hlídka.

 • Hmotnost: 200g
  Aplikace 1 : stráž monitorovací systémy
  IP rychlost: IP67
  barva: Šedá
  Velikost: 144 mm X 47 mm X 30 mm
  Baterie: 880mAh
  Čtení Frenqency: 125Khz
  Číslo Modelu: WM-5000V5
  Značka: JWM HIGH-TECH
  Záruka: 5 Let
  CUSTOMERIZED: Ano

  328 www.zelenafixa.cz 10. Výročí Si Kupón a Dárek Zdarma!!!

  Čas aktivity popis: 3.20-3.27 přidat do "karty" nebo "seznam přání", do Top 10 Patrol Produktu Platební Příkazy můžete získat překvapivý dárek zdarma. 3.27 0:00:00 oficiálně zahájen, počet zlevněné zboží je omezena, prosím, rychle, jak zaplatit. Doručíme váš balíček tak rychle, jak je to možné. 3.31 0:00:00 Konec akce, všechny produkty v obchodě se vrátí do své původní ceny.

  Klikněte na kupón níže zadejte kupón oblasti, postupujte podle našeho obchodu, aby si více kupónů, takže můžete platit nižší peníze, aby si výrobek.

  Zdarma Cloud Software Součástí

  Liší od normální samostatný software, tento software cloud podporu systému windows( 32bit & 64 bit), včetně Windows XP, nepodporuje Apple MAC systému. Kontrola údajů na různých počítačích může být dosaženo. Vyhledávat a stahovat "CloudPatrol+" app v Google Play Store nebo jiné APP Store, uvidíte i data na mobilním telefonu(Android a IOS). Pokud potřebujete CD, stačí zanechat vzkaz, aby nám, budeme odeslat je pro vás.

  Skládá se z

  1ks RFID Hlídka Hůlka Čtenáři 1ks Magnetický USB kabel 5ks 125khz RFID tagů 2ks 125khz RFID personál kategorie 1ks pouzdro

  Specifikace

  Čtení vzdálenost: 3-5cm Skladovací kapacita: 60000 záznamů Baterie: 3.7 V Lithium Baterie Kapacita: 880mAh. 29 dní použití s 500 RFID karty, přečtěte si každý den. Komunikace:Vysoká rychlost stahování přes USB kabel k počítači, 15000 záznamů za minutu. Promt: LED a vibrace promt. 3 barvy LED světla (červené, modré a zelené).

  Vrcholem

  1..IP67 materiál, více vodotěsný než IP65 a IP55. 2.Šok důkaz. Oxid křemičitý gel materiál, kabát, není třeba se obávat o deformaci. Žádné šrouby na povrchu. To může být používáno normálně v drsném počasí. 3.US zástrčka, AU plug, UK plug, EU plug jsou k dispozici, může být použit v běžně různých zemí.

  O Cloud Software

  V našem cloud software, můžete vidět jiný druh zprávy, jako seznam, graf nebo kalendář.

  Často kladené otázky

  1.Q: musím si nainstalovat software na počítači? A: nemusíte to udělat. Klikněte na odkaz webové stránky poslali jsme k vám, přihlaste se pomocí ID, a pak si můžete nastavit plány a vidět zprávu. 2. Q: řekl Jste, že data mohou být viděn, jak dlouho, jak jsem naleznete na internetu, myslíte, že mohu také zobrazení data na mobilním telefonu? A: Ano, samozřejmě. S tímto cloud software, můžete zobrazit data v počítači, mobilním telefonu nebo pad. Stažení "Cloud Patrol+" v google play store, můžete zkontrolovat data na váš mobilní telefon(Android&IOS), kdykoliv. 3. Q: chci-Li nahradit počítač, můžu ještě vidět historii dat nový? A: můžete vidět, že. Liší se od samostatný software, můžete ovládat cloud software na různých počítačích se stejným ID. Data budou nikdy být ztraceno, pokud jste ji odstranit. 4. Q: mohu registrovat různé typy zařízení v cloudu software? A: samozřejmě, že můžeš. Můžete registrovat různé guard tour čtenáři v tomto softwaru, jako je otisk prstu stráž tour reader, GPS guard tour čtenáře, a tak dále. 5. Q: musím nastavit něco v cloudu software před použitím? A: Ano, provoz cloud software je velmi jednoduché. Potřebná nastavení jsou dokončena před odesláním ven. Můžeme také odeslat uživatelské příručce. 6. Q: Může jazyk cloud software být upraven? A: Ne, to nemůže. Máme anglické-verzi cloud software, pokud potřebujete změnit jazyk, můžete si vybrat samostatný software. 7. Q: vím, že je třeba stáhnout a nainstalovat ovladač před registrací zařízení, ale proč jsem vždy nepodaří udělat, že? A: můžete zavřít anti-virus software na počítači jako první, a pak zkuste nainstalovat ovladač. 8. Q: jsem to aktivoval v cloud software před 3 měsíci, ale smazal jsem ho ze seznamu zařízení omylem, může to být opět aktivován? A: Ne, to nemůže. Za to byl aktivován, aktivní licenci nemohl být znovu použit. 9. Q: mohu exportovat zprávy z cloud software? A: Ano, samozřejmě. Pokud potřebujete, tato zpráva může být také exportovat do Excelu a PDF. Můžete se také podívat na zprávy, kalendář a statistiky v softwaru. 10. Q:mohu změnit logo guard tour systém? A:Logo vytištěné na hůlku, zobrazeny na displeji, a software může být upraven. 11. Q: věc, kterou chci koupit, není stejný jako výpis ukazuje, co mám dělat? A:neboj se, pošlete zprávu pro nás, a my vám upravit seznam pro vás. 12. Q:nevím, jak to používat, máš uživatelská příručka? A: určitě Máme. Pokud budete potřebovat, můžeme vám poslat uživatelská příručka přes zprávy. Můžete také vyhledávat na naše video na Youtube.

  Jak používat?

  Aplikace

  O Zásilce

  Naše Společnost

  JWM Hi-Tech Development Co., Ltd----JWM se sídlem v Shenyang, které je jedním z největších guard tour systém výrobci v Číně s pobočkou v Pekingu a Shenzhen spolu s intertional distributory po celém světě a jsme navázali strategické vztahy s více než 116 zemí a 2000companies po celém světě. I když po 19 letech nepolevující úsilí, které naše týmy, Naše hlavní stráž turné systémy produkty: Dotykové , RFID , GPRS/GSM v reálném čase, sledování GPS a Otisků prstů guard tour systém a multifunkční kolekcí dat, které mohou být použity v Stráž Monitorování A Ověřování Systému, Času A Docházky Sledování, Logistické aplikace, Asset management, a Incident Reporting & ,eter Čtení atd.

 • Recenze (1)

  Napsat recenzi

Související produkty