Vrtání Kartáč Sada pro Upevnění Pračky Kartáč na Drhnutí a Křoviny Podložky univerzální Čistič Pro Auto Pohovkou, Kuchyň, Koupelna atd.(6KS) Vrtání Kartáč Sada pro Upevnění Pračky Kartáč na Drhnutí a Křoviny Podložky univerzální Čistič Pro Auto Pohovkou, Kuchyň, Koupelna atd.(6KS) Vrtání Kartáč Sada pro Upevnění Pračky Kartáč na Drhnutí a Křoviny Podložky univerzální Čistič Pro Auto Pohovkou, Kuchyň, Koupelna atd.(6KS) Vrtání Kartáč Sada pro Upevnění Pračky Kartáč na Drhnutí a Křoviny Podložky univerzální Čistič Pro Auto Pohovkou, Kuchyň, Koupelna atd.(6KS) Vrtání Kartáč Sada pro Upevnění Pračky Kartáč na Drhnutí a Křoviny Podložky univerzální Čistič Pro Auto Pohovkou, Kuchyň, Koupelna atd.(6KS) Vrtání Kartáč Sada pro Upevnění Pračky Kartáč na Drhnutí a Křoviny Podložky univerzální Čistič Pro Auto Pohovkou, Kuchyň, Koupelna atd.(6KS)

Vrtání Kartáč Sada pro Upevnění Pračky Kartáč na Drhnutí a Křoviny Podložky univerzální Čistič Pro Auto Pohovkou, Kuchyň, Koupelna atd.(6KS)

314.55 Kč 220.18 Kč
Skladem
w12538

Štítky: řas kartáč bílý, newone vrtačku kartáč, kartáč vrták sada, cat scratch kartáč, malty kartáč čistší, vrtání kartáč drhnout podložky 8, Čistič, toaleta hůlka, kartáč gobelín, nail drill kartáče.

 • Funkce: Čištění
  barva: modrá
  Použití: Auto Pohovkou, Kuchyň, Koupelna atd.
  Číslo Modelu: V32107
  Typ: Kartáč
  Aplikace: Auto & Koupelny & Kuchyně
  Kartáč Materiál: Štětina
  Značka: VIBRATITE

  Vlastnosti: Kartáče čistí vany, spárovací hmoty, čalounění, koupelna povrchu, podlahy, dlažba, sprchový kout, wc a koberec atd., Nylonové štětiny nebude poškrábání povrchu. Praní Podložky : ideální pro kuchyně čištění Trouby, Sporáku, Dřezu, varné Desky litinové Pánvi Pánev Hrnce a Pánve . Zelené polštářky jsou trochu tužší a silnější než červené. Úspora času: Získat unavený z nudné domácnosti cleaningTry Holikme Moc Drhnutí Vrtačku Kartáč Čistící kartáče a drátěnky, které se vážou k nějaké aku vrtačka nebo dopad řidiče, se stal mocný nástroj na čištění. Dostat tvrdohlavý úklidové práce udělat rychleji a dosáhnout hlubší čisté, rozhodně dobrým partnerem pro váš úklid v domácnosti. Použití: používají se především pro úklid domácností, jako jsou pohovky, kuchyně, koupelny, dřevo, dlaždice, auta, kola atd. Sada obsahuje následující položky: 1 x 2 Inch Vrták Čisticí Kartáč 1 x 3,5 Palcový Vrták Čisticí Kartáč 1 x 4 Palce Vrták Čisticí Kartáč 1 x 4 Palce Zelené Čisticí Podložky 1 x 4 Palcový Červená Čisticí Podložky 1 x 4 palcový podporovatel. Poznámka: Vrtáky NENÍ součástí balení

 • Recenze (1)

  Napsat recenzi

Související produkty