Hry Řadič Bluetooth 5.0 Pro PUBG Extrémní Herní Zážitek Pro Onebit 4K na Velké Obrazovce Gamepad Mobilní Hra Pro Android Ios Hry Řadič Bluetooth 5.0 Pro PUBG Extrémní Herní Zážitek Pro Onebit 4K na Velké Obrazovce Gamepad Mobilní Hra Pro Android Ios Hry Řadič Bluetooth 5.0 Pro PUBG Extrémní Herní Zážitek Pro Onebit 4K na Velké Obrazovce Gamepad Mobilní Hra Pro Android Ios Hry Řadič Bluetooth 5.0 Pro PUBG Extrémní Herní Zážitek Pro Onebit 4K na Velké Obrazovce Gamepad Mobilní Hra Pro Android Ios Hry Řadič Bluetooth 5.0 Pro PUBG Extrémní Herní Zážitek Pro Onebit 4K na Velké Obrazovce Gamepad Mobilní Hra Pro Android Ios Hry Řadič Bluetooth 5.0 Pro PUBG Extrémní Herní Zážitek Pro Onebit 4K na Velké Obrazovce Gamepad Mobilní Hra Pro Android Ios

Hry Řadič Bluetooth 5.0 Pro PUBG Extrémní Herní Zážitek Pro Onebit 4K na Velké Obrazovce Gamepad Mobilní Hra Pro Android Ios

1 433.09 Kč 859.77 Kč
Skladem
w12246

Štítky: telefon mobilní pubg, bluetooth dostávají, usb c audio kabel, q box android 4k, wi-fi audio přijímač obsazení, kovové mobilní gamepad, dragon ball controller, sy pubg, gamepad bezdrátový, pubg řadič asus.

 • Obsah: Audio&Video
  High Definition Support: 4K
  Číslo Modelu: DZ192431B
  Značka: Erilles
  Balíček: Ano
  Zvukové Stopy: Dvakrát
  Bezdrátové Typ: Bluetooth
  WI-fi Standard: 2.4 G+5 G
  Podpora Paměťových Karet: No
  Podporu AAC: Ano
  Rozhraní: TYP-C
  barva: černá
  Podpora Apt-x: Ano

  Onebit 4K na Velké Obrazovce Mobilní Hra Expander Pro PUBG Extrémní Herní Zážitek

  Popis:

  1. Super silné AI, žádné zpoždění, žádná stagnace.

  2. Podpora 4K na velké obrazovce bez mrtvého úhlu, nejen oficiální přednastavené konfigurace lze přizpůsobit podle vlastních zvyklostí, snadno zažít nouzové operace, přenos vzduchu, tlaková pistole, zametání a další provozní radost, opravdu si provoz a radost z konce turné.

  3. Bluetooth přímé připojení není těsnění číslo, odpovídá pouze dotykový displej přehrávač, a je zrozen pro vítězství.

  4. Plná podpora pro všechny druhy mobilních her, kompatibilní s iOS a Android systémy, materiál je robustní, lehký a malý, a pochází z play.

  5. Při hraní her, nabíjení, rozloučili se hra mobilní telefon bez elektřiny problémy, podpora výstup 5V/2000mA USB2.0 rozhraní, vysoký výkon bezpečnostní síly.

  Parametr

  Velikost balení: 13.2X8X4CM

  CPU: 827X

  Barva: Černá

  Konektor: HD/USB

  Napájení: 5V/2A

  CartonG.W: 13 kg/80ks

  Obsah Balení:

  1X Mobilní Hra Expander

  1X HDMI Kabel

  1X Tří-in-one USB Datový Kabel

  1X Návod k použití

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty