Původní AYJ Baterie 3325mAh Pro Apple iPhone 6s Plus 6sPlus Vestavěný Telefon Vysoká Reálná Kapacita Li-polymer S Nástroje + Balíček Původní AYJ Baterie 3325mAh Pro Apple iPhone 6s Plus 6sPlus Vestavěný Telefon Vysoká Reálná Kapacita Li-polymer S Nástroje + Balíček Původní AYJ Baterie 3325mAh Pro Apple iPhone 6s Plus 6sPlus Vestavěný Telefon Vysoká Reálná Kapacita Li-polymer S Nástroje + Balíček Původní AYJ Baterie 3325mAh Pro Apple iPhone 6s Plus 6sPlus Vestavěný Telefon Vysoká Reálná Kapacita Li-polymer S Nástroje + Balíček Původní AYJ Baterie 3325mAh Pro Apple iPhone 6s Plus 6sPlus Vestavěný Telefon Vysoká Reálná Kapacita Li-polymer S Nástroje + Balíček Původní AYJ Baterie 3325mAh Pro Apple iPhone 6s Plus 6sPlus Vestavěný Telefon Vysoká Reálná Kapacita Li-polymer S Nástroje + Balíček

Původní AYJ Baterie 3325mAh Pro Apple iPhone 6s Plus 6sPlus Vestavěný Telefon Vysoká Reálná Kapacita Li-polymer S Nástroje + Balíček

852.64 Kč 409.33 Kč
Skladem
w12217

Štítky: dokončit iphone 6s baterie, iphone 6s baterie factory, iphone 6s baterie klon, automat iphone 6s baterie, iphone 6s baterie pcb, ifixit, iphone 6s baterie, iphone 6s baterie karet, iphone 6s baterie těsnění, iphone 6s test baterie, mnoho iphone 6s baterie.

 • Kompatibilní Značka: APPLE
  Apple Model: iPhone 6S Plus
  Funtion 1: Původní AYJ Baterie 3325mAh
  Funtion 2: AYJ Baterie 3325mAh Pro Apple iPhone 6s Plus
  Funtion 5: Baterie pro iPhone 6splus Náhradní
  Funtion 4: Telefon Vysoká Reálná Kapacita Li-polymer S Nástroje + Balíček
  Funtion 3: Pro Apple iPhone 6s Plus 6sPlus Vestavěný Telefon Vysoké Kapacity
  Certifikace Kvality: ROHS
  Kapacita baterie(mAh): 2201mAh-2800mAh
  Kapacita (mAh): 2750mAh
  Číslo Modelu: Pro iPhone 6S Plus
  Originální nebo Ne: Kompatibilní
  Značka: AYJ

  Pro Zákazníky, že zvolíte "prodávající způsob dopravy": 1. Část informace o sledování je k dispozici: Ukrajina/ Rusko/ Kazachstán/ Bulharsko/ Chorvatsko (místní název: Hrvatska)/ Kypr/ česká Republika/ Dánsko/ Estonsko/ Francie/ Řecko/ Německo/ Maďarsko/ Lotyšsko/ Litva/ Lucembursko/ Malta/ Nizozemsko/ Polsko/ Portugalsko/ Rumunsko/ Slovensko/ Slovinsko/ Španělsko/ Belgie 2. Sledování informací je k dispozici: ostatní země, vyjma zemí, především Pro Zákazníky v Rusku: Doprava z Číny: To trvá o více než 45 dní.

  Pokud potřebujete baterii naléhavé, prosím, zvolit dopravu z ruské Federace.

  UPOZORNĚNÍ:

  1. Existují dvě verze obsah tištěné na baterii, budeme loď baterie náhodně.

  2. Post NL: Jako Post NL nemůžu poslat částí zemí, budeme posílat do B post místo.

  3. To potřebuje profesionální technologie změnit build-in baterie telefonu. Doporučujeme vám jít na mobilní telefon, opravna, aby jej nainstalovat. Jak k produktu AAAAA kvalita baterií v naší továrně: 1. Automatické výrobní linky:

  2. Vědecké toku Výroby

  3. Přísné kontroly kvality kontrolní proces

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty