Vyrovnávací hi-fi 6J5 Bluetooth 4.2 Trubice Předzesilovač Zesilovač, Stereo Předzesilovač s Treble Bass Tón Ajustment Vyrovnávací hi-fi 6J5 Bluetooth 4.2 Trubice Předzesilovač Zesilovač, Stereo Předzesilovač s Treble Bass Tón Ajustment Vyrovnávací hi-fi 6J5 Bluetooth 4.2 Trubice Předzesilovač Zesilovač, Stereo Předzesilovač s Treble Bass Tón Ajustment Vyrovnávací hi-fi 6J5 Bluetooth 4.2 Trubice Předzesilovač Zesilovač, Stereo Předzesilovač s Treble Bass Tón Ajustment Vyrovnávací hi-fi 6J5 Bluetooth 4.2 Trubice Předzesilovač Zesilovač, Stereo Předzesilovač s Treble Bass Tón Ajustment Vyrovnávací hi-fi 6J5 Bluetooth 4.2 Trubice Předzesilovač Zesilovač, Stereo Předzesilovač s Treble Bass Tón Ajustment

Vyrovnávací hi-fi 6J5 Bluetooth 4.2 Trubice Předzesilovač Zesilovač, Stereo Předzesilovač s Treble Bass Tón Ajustment

914.08 Kč 703.75 Kč
Skladem
w12177

Štítky: předzesilovač tube, bluethooth amp board, 6j5, malé trubice předzesilovač, Buffer Tube, vhm 338, phono předzesilovač, 6ca7 el34, tda7498 bluetooth, lm 4610.

 • Balíček: Ano
  Kompatibilní Audio A Video Zařízení Styl: Reproduktory
  Rozměry (Šxvxh)): 129 * 100 * 35MM
  Původ: KN(Původu)
  Certifikace: NIC

  1. Pomocí 6J5 trubice, NE5532

  2. Hlavní filtrační kondenzátor používá 470UF/25V, a vazební kondenzátor používá dovážené kondenzátor 1UF.

  3. Rezistor používá vysoce přesné čipu rezistor, aby zajistily dobrý signál-šum celého stroje.

  4. PCB přijímá 1,6 mm silný oboustranný list, 2.0 oz tloušťka mědi a cínu-postřik proces pro zajištění dobrého průchodu výkon, velké a malé proudy.Prvotřídní kvalitní PCB.

  5. Vstup a výstup jsou vyrobeny z pozlacené RCA lotosové sedadle, které je trvanlivé a krásné!Desce rozložení je přiměřené, krásné, a proud je malý.

  Základní parametry:

  Napájení: DC12V2A ( musí být regulována 12V, není vyšší než 12V)

  Stroj velikost: cca 129* 100* 35 MM (bez trubky výška)

  Panel funkce: přepínač nastavení výšek basů nastavení celkové hlasitosti

  Poznámka:

  1. Tento hotový stroj je předzesilovač, ne zesilovač.To by měl být používán s post-zesilovač nebo aktivní reproduktor.Není dovoleno, aby se přímo připojit pasivní reproduktory, reproduktory a sluchátka do výkonového zesilovače; pokud není používán, bude auto být spálen, pokud napětí je nestabilní.

  2. Pravděpodobnost, že normální o-line nebo napájení není dost dobrý, aby způsobit hluk ve spodní části hluku je velmi vysoká.Doporučuje se používat dobré o kabel nebo napájecí zdroj.

  3. Ujistěte se, že není žádný problém s vaším zdrojem.Ten předzesilovač sám má předzesilovač funkce.Pokud samotný zdroj je hlučný, pak předzesilovač bude jen zesilovat jeho hluk.Prosím, použijte dobrý test zdroje.

  4. Zkontrolujte, zda trubka je připojen k základně.Prosím, vložit trubku a základny.Ujistěte se, že vložit trubku v případě výpadku napájení.

  Poznámka:

  Napájení není součástí balení.Potřebujete koupit 12V2A napájení sami.

  Materiál:Hliníkové slitiny

  barva:černá / Stříbrná

  Obsah Balení:

  1 * 6J5 Trubice Předzesilovač

  Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

  Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci.Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

 • Recenze (1)

  Napsat recenzi

Související produkty