Pánev Skládací Oboustranné Non-Stick Ploché Dno Pánev Snídani Chleba, Grilování, Kuchyně, Pečení Maker Pánev, Hrnec Pánev Skládací Oboustranné Non-Stick Ploché Dno Pánev Snídani Chleba, Grilování, Kuchyně, Pečení Maker Pánev, Hrnec Pánev Skládací Oboustranné Non-Stick Ploché Dno Pánev Snídani Chleba, Grilování, Kuchyně, Pečení Maker Pánev, Hrnec Pánev Skládací Oboustranné Non-Stick Ploché Dno Pánev Snídani Chleba, Grilování, Kuchyně, Pečení Maker Pánev, Hrnec Pánev Skládací Oboustranné Non-Stick Ploché Dno Pánev Snídani Chleba, Grilování, Kuchyně, Pečení Maker Pánev, Hrnec Pánev Skládací Oboustranné Non-Stick Ploché Dno Pánev Snídani Chleba, Grilování, Kuchyně, Pečení Maker Pánev, Hrnec

Pánev Skládací Oboustranné Non-Stick Ploché Dno Pánev Snídani Chleba, Grilování, Kuchyně, Pečení Maker Pánev, Hrnec

1 219.82 Kč 731.85 Kč
Skladem
w12144

Štítky: pá pánvi, oboustranná grilovací pánvi osmažíme, hliněné hrnce sada na vaření, marmit, šunka stiskněte, dvojité boční plůdku pan, casserol, uhlíkové oceli pánev, vařit hrnec, hrnec pro chleba.


 • Pánev Skládací Oboustranné Non-Stick Ploché Dno Pánev Snídani Chleba, Grilování, Kuchyně, Pečení Maker Pánev, Hrnec

  Body:

  [Splash-zdarma, efektivní vaření] Otočit a vařit, bez ohledu na to, zda pánev je na nebo z boku.Aby bylo snadné se obrátit jídla při zachování tepla a vlhkosti, vhodné pro rychlé, šťavnaté a jemné jídlo.

  [Multifunkční design] Vhodný pro všechny standardní velikosti přenosný butan plynové sporáky.Vhodné pro grilování, sporákem a indukční vařič.Vhodný pro všechny sporáky, včetně plynu, elektrický sporák, halogenové nebo keramiky, ale ne, pro indukční sporáky.

  [Magnetické struktury zvládnout] magnetické struktury vložené v rukojeti dělá to pro vás jednodušší se držet a vařit.Ergonomický design usnadňuje vaše zápěstí pokusy.

  [Unikátní design] Tato pánev je navržen s ohledem na princip tlakového hrnce zcela utěsnění potravin, udržet potraviny živin, a aby jídlo zdravější a chutnější.Vybaven originální silikonový těsnící kroužek a 4000Gs magnetický zámek zařízení, potraviny mohou být uchovávány vodotěsný a bezpečný při vaření.

  [Vhodné pro vaření] je gril znamení uvnitř.Mohou být použity pro smažení, grilování, gril, gril, gril, smažené maso, zelenina, atd.!Velmi vhodné pro výrobu frita, omeleta, pomalu vařená zelenina, steak, ryby, atd.

  Poznámka: Prosím, naneste olej na plech před použitím.

  Popis:

  Materiál: litý hliník

  Velikost: 28cm

  Barva: Červená

  Funkce: Smažení

  Poznámka:

  -Nepoužívejte wok pro jiné účely, než je jeho původní vaření účel.

  -Nedávejte ji v běžné troubě nebo v mikrovlnné troubě.

  -To by se nemělo mýt v myčce nádobí.

  -Při práci, nedotýkejte se kovové části hrnce.

  -Nenechávejte prázdné hrnce na otevřené sporáku příliš dlouho.

  -Při přidávání kapaliny, oleje nebo jídlo na ohřev hrnce, je doporučeno zacházet opatrně a vyhnout se přetečení.

  -Ujistěte se, že dýchací cesty se ukázal v bezpečném směru, a nejsou tam žádné překážky nebo překážky, aby se zabránilo popálení.

  -Pokud budete používat to, prosím, použijte středně-až-malý oheň vařit, protože to je energeticky úsporný výrobek s rychlou tepelnou vodivost, prosím, vyhnout se používání ohně.

  Obsah balení:

  1 * Pánev

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty