Vop Harmoniku Barevné Dřevěné Blues Bezpečný Hudební Nástroje, Hudební Hračky Pro Děti, Dítě, Hračka, Vánoční Dárek Pro Děti Vop Harmoniku Barevné Dřevěné Blues Bezpečný Hudební Nástroje, Hudební Hračky Pro Děti, Dítě, Hračka, Vánoční Dárek Pro Děti Vop Harmoniku Barevné Dřevěné Blues Bezpečný Hudební Nástroje, Hudební Hračky Pro Děti, Dítě, Hračka, Vánoční Dárek Pro Děti Vop Harmoniku Barevné Dřevěné Blues Bezpečný Hudební Nástroje, Hudební Hračky Pro Děti, Dítě, Hračka, Vánoční Dárek Pro Děti Vop Harmoniku Barevné Dřevěné Blues Bezpečný Hudební Nástroje, Hudební Hračky Pro Děti, Dítě, Hračka, Vánoční Dárek Pro Děti Vop Harmoniku Barevné Dřevěné Blues Bezpečný Hudební Nástroje, Hudební Hračky Pro Děti, Dítě, Hračka, Vánoční Dárek Pro Děti

Vop Harmoniku Barevné Dřevěné Blues Bezpečný Hudební Nástroje, Hudební Hračky Pro Děti, Dítě, Hračka, Vánoční Dárek Pro Děti

555.70 Kč 444.56 Kč
Skladem
w12099

Štítky: noel fisher hračky, akordeon, foukací harmonika, batman hračky fisher, vop vlak, dítě kladivo hračka, profesionální akordeon, pro hru dívka, vop, Harmonika Nastavit.

 • Věkové Rozmezí: 2-4 Roky
  Varování: Není pro děti do 12 měsíců
  Hračka Typ Klávesnice: Dítě Hraje Typ
  Typ: Pískání
  Hračka Hudební Nástroj Typu: trubka
  Materiál: Dřevo
  Pohlaví: Unisex
  Číslo Modelu: E0616
  Funkce: Vzdělávací
  Množství: 1
  Hraní Na Kytaru Metoda: Typ Klíče
  Značka: Flyima
  Knock Klavír Stupnice: 5 Váhy

  Vop - Velké značky je důvěryhodný!

  Odlišné od jiných levných výrobků,Hape hračky jsou symbolem kvality života bohatých.

  Popis Produktů

  Vop Hudební nástroje, Hudební Hračky pro děti, Dřevěné Blues Harmonika dětská hračka 1.Dát ty nejlepší hračky dárek pro vaše dítě. 2.Vyberte si bezpečné hračky pro vaše děti. 3.Je to také dobrý dárek pro přátele a rodinu.

  Blogger recenze

  Tento itemhas obdržel mnoho bloggerů doporučení a schválení kupujícího.

  Příběh Značky

  Láska Hrát, Učit Se Hape hračky jsou určeny především pro děti. Každý výrobek je navržen tak, aby zvýšit dítěte vývojové dovednosti. Vop se domnívá, že budoucnost začíná a patří k našim dětem. Je naší povinností nechat se nekonečné možnosti, nejsou neřešitelné problémy. Naše hračky jsou vytvořeny tak, aby inspirovat hrát, učení a poznávání světa, ve kterém žijeme; prostřednictvím odpovědných obchodních praktik, snažíme se zanechat svět v lepším stavu, než když jsme ji obdrželi.

 • Recenze (1)

  • Nikolaswin

   Toy super. I liked the child very much

  Napsat recenzi

Související produkty