Původní Flydigi Wasp 2. Polovině Rukou gamepad mobilní telefon pad tablet regulátor pubg COD mobilní IOS/Android Bluetooth ovladač Původní Flydigi Wasp 2. Polovině Rukou gamepad mobilní telefon pad tablet regulátor pubg COD mobilní IOS/Android Bluetooth ovladač Původní Flydigi Wasp 2. Polovině Rukou gamepad mobilní telefon pad tablet regulátor pubg COD mobilní IOS/Android Bluetooth ovladač Původní Flydigi Wasp 2. Polovině Rukou gamepad mobilní telefon pad tablet regulátor pubg COD mobilní IOS/Android Bluetooth ovladač Původní Flydigi Wasp 2. Polovině Rukou gamepad mobilní telefon pad tablet regulátor pubg COD mobilní IOS/Android Bluetooth ovladač Původní Flydigi Wasp 2. Polovině Rukou gamepad mobilní telefon pad tablet regulátor pubg COD mobilní IOS/Android Bluetooth ovladač

Původní Flydigi Wasp 2. Polovině Rukou gamepad mobilní telefon pad tablet regulátor pubg COD mobilní IOS/Android Bluetooth ovladač

628.89 Kč
Skladem
w12058

Štítky: telefon mobilní pubg, flydigi gamepad, FLYDIGI, mobilní gamepad, test cod, snes bluetooth controller android, sy pubg, Ovládání, gamepad lehuai, pubg řadič asus.

 • Kapacita baterie: 280mah
  Kompatibilní Značka/Model: NIC
  Doba Nabíjení: 1,5-2 hodiny
  Model výrobku: Wasp2
  Značka: FLYDIGI
  Typ Rozhraní: USB
  Číslo Modelu: wasp 2
  Bezdrátové Technologie: Bluetooth
  Balíček: Ano
  pracovní plošina: Andriod/IOS
  Typ: Gamepady
  pracovní doba: 80 hodin

  Upozornění: IOS 13.4 a výše nepodporuje.

  Uživatelé systému Android a pod iOS 13.4 lze použít normálně. Vzhledem k iOS13.4 kompatibilita systému nesoulad, který způsobil selhání Wasp2 Elite verzi a pad verze a zařízení jiných značek obdobné. Pro uživatele, kteří ještě upgrade, prosím, zakažte automatické aktualizace funkce ve vašem mobilním zařízení a pozastavit aktualizace, dokud problém je vyřešen. Pro případné aktualizace, budeme vás v vědět. Díky za vaši podporu a prosím, neváhejte nás kontaktovat, pokud máte stále nějaké otázky!

  iOS 13.4 a nad jednou rukou rukojeť tutorial

  Návod pro použití Wasp 2 série na iOS 13.4 a výše

  http://bbs.flydigi.com/detail/7510 (Tento režim je dočasně testovací režim. Prosím, neprovádějte upgrade verze systému, pokud v systému je nižší, než 13.4. Po upgradu z WaspN / X, kondenzátor režim nelze použít současně. Pokud potřebujete, aby ji používat, prosím, downgrade na verzi firmware.) Nastavení APLIKACE 1.Spusťte APLIKACI, připojte APLIKACI pro upgrade firmware (vyberte inteligentní režim připojení a pak upgrade firmware !!!), a jít na V5.8.9.1 verze. (Prosím, neprovádějte upgrade mobilní telefon pod 13.4 systému, tento firmware není kompatibilní s Zhilian režim).

  Nastavení telefonu

  1.Jdi do Nastavení Systému-> Bluetooth a ignorovat předchozí zařízení Bluetooth. Výzkum regulátor Bluetooth připojení, po připojení je dokončena, jméno se změní na "t-I".

  2.Přejít na System Settings-> Dostupnost-> Touch-> Asistenční Touch, a klepněte na tlačítko otevřít Assistive Touch.

  Nastavení hry

  Prosím, přímo vstoupit do nastavení hry (vlastní rozložení), nelze nastavit přes plovoucí okno flydigi game hall. 1. V současné době podporuje 5 tlačítek (fixní pozice) + rocker (fixní pozice). Zadejte PUBG a vyberte položku nastavení. Provést vlastní klíč rozvržení. Přetáhněte tlačítko ikonu na levé straně obrazovky (jako na obrázku). Nastavit podle klíčových návyků. Poloha LT klíč musí být přetáhnout do levého horního rohu obrazovky (pokud možno mimo obrazovku). Prosím, použijte tlačítko střelby, pro TO tlačítko.

  Můžete kliknout na LOGO zobrazíte pevné pozice ze čtyř tlačítek v sekvenci (bílá kontakty se objeví v příslušných místech), a přetáhněte tlačítka umístit je na následujícím obrázku.

  Abnormální klíče Upozornění: vypnutí zámku obrazovky funkci !!! Pokud kontakt na klíčové pozice je abnormální, prosím, otočte telefon otočit obrazovku, a pak klíč může být rekalibrovány.

  Finsh,užijte si hru!

  FAQ

  Q1: Jak je na tom kompatibilita Wasp 2?

  A1: Jak na IOS a Android podporovány. Maximální 86mm šířka podporovány, žádné starosti pro telefon pouzdro nebo kryt. ( OPPO Reno není kompatibilní pro teď, vzhledem k jeho systému problém. )

  Q2: Je Wasp 2 kompatibilní s iPad?

  A2: Wasp2 mohou pouze kompatibilní s mobilní telefon, Vosa 2 iPad verze je kompatibilní s iPad. ( Pouze 12,9 Palcový iPad Pro není kompatibilní. )

  Q3: Proč je Micro USB port telefonu je třeba koupit adaptér?

  A3: Typ C USB je postaven v Vosa 2, zatímco Micro USB telefon musí použít adaptér k dokončení aktivace. ( IOS nemusí aktivovat. )

  Q4: existuje nějaké doporučení, můžete nám dát?

  A4: Wasp 2 + Pravé Ruky Stinger + Vosí křídla je doporučeno, pokud budete hrát PUBG. Wasp 2 + Vosí Křídla je doporučeno, pokud budete hrát Mobilní Legendy.

  Q5: Jsou ROG2 a Redmi 8 PRO kompatibilní s wasp 2?

  A5: ROG2 je kompatibilní s wasp 2,ale to lze použít pouze klasický režim; Redmi 8 PRO nelze použít wasp2 nebo jiné gamepady(s výjimkou Stinger), prosím, na vědomí.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty