Inteligentní Auto na Elektrický Sací Zámek Dveří pro Subaru Legacy Outback Forester 2017 - XV Soft Close Super Ticho samonasávací Dveře Inteligentní Auto na Elektrický Sací Zámek Dveří pro Subaru Legacy Outback Forester 2017 - XV Soft Close Super Ticho samonasávací Dveře Inteligentní Auto na Elektrický Sací Zámek Dveří pro Subaru Legacy Outback Forester 2017 - XV Soft Close Super Ticho samonasávací Dveře Inteligentní Auto na Elektrický Sací Zámek Dveří pro Subaru Legacy Outback Forester 2017 - XV Soft Close Super Ticho samonasávací Dveře Inteligentní Auto na Elektrický Sací Zámek Dveří pro Subaru Legacy Outback Forester 2017 - XV Soft Close Super Ticho samonasávací Dveře

Inteligentní Auto na Elektrický Sací Zámek Dveří pro Subaru Legacy Outback Forester 2017 - XV Soft Close Super Ticho samonasávací Dveře

13 212.12 Kč 9 248.59 Kč
Skladem
w11983

Štítky: subaru impreza, domů smart, páka subaru xv 2017, mat subaru forester 2019, cb auto mobil radio, hing soft close, muž dveře, 2010 subaru outback, dinosaurus mattel, kamera subaru outback 2017.

 • automatické elektrické sací dveře: Ano
  Vozidla na elektrický sací dveře: Ano
  Položka Délka: 50
  Automatický Zámek: Ano
  Další Číslo Dílu: CB-S000B
  dveře soft close: Ano
  Výměnu Číslo Dílu: CB-S000A
  automatické dveře auta: Ano
  Typ Materiálu: MATTEL
  inteligentní sací dveře: Ano
  Automatické zavírání: Ano
  Super Ticha: Ano
  dveří elektrický sací: Ano
  měkké blíže: Ano
  Elektrický Sací Dveře: Ano
  Umístění na Vozidle: Vlevo
  Země/Region Výroba: Čína
  Auto na elektrický sací dveře: Ano
  automatický zámek dveří: Ano
  Položka Výška: 30
  Auto na elektrický sací zámek: Ano
  Fit Auto: Subaru Legacy Outback Forester XV 2017-
  Šířka Položky: 40
  Speciální Funkce: Elektrický Sací Dveře
  Hmotnost Položky: 6
  Výrobce Číslo Dílu: CB-S000

  Inteligentní Auto na Elektrický Sací Zámek Dveří pro Subaru Legacy Outback Forester 2017 - XV Soft Close Super Ticho samonasávací Dveře

  Nejlepší Inteligentní Automatické Elektrické Sací Dveří pro Subaru Série Automatické Zavírání, Super Ticho Je Inteligentní, Komfortní, Pohodlný, Tichý a Bezpečný Nejlepší Kvalitu , hot prodej a poskytování důvěry, aby své potenciální uživatele.

  Pro Subaru Outback 2017-2018 Pro Subaru Legacy 2017-2018 Pro Subaru Forester 2017-2018 Pro Subaru XV 2018 - Poznámka: 1. Prosím, sdělte nám váš model auta a rok, když si objednáte, raději pošlete nám fotografii vašeho vozu potvrdit. 2. Doporučujeme koupit celý elektrický sací dveře 4 dveře, pokud si jeden koupit dvě levé a pravé dveře, není s původním balení.

  Inteligentní Auto na Elektrický Sací Zámek Dveří pro Subaru Legacy Outback Forester 2017 - XV Soft Close Super Ticho samonasávací Dveře

  Vlastnosti Produktu

  1. Automatické zavírání zavírání vzdálenost je 8 mm, s inteligentní indukční a dokonalé uzavření 2. Soft-close, automatické ovládání pro čtyři dveře Pohodlné jízdy, elegantně dostat na/z auta 3. Výměna v původní poloze Přímo výměna zámku dveří původního vozu, 100% nedestruktivní instalace 4.Nová generace elektronických dětský zámek může být přímo řízen v sedadle řidiče místo zadního sedadla, 5. Bezpečné zavírání dveří Elegantně identifikaci akce zavírání dveří, úplně zamykání lehce tlačí na dveře 6. Otevření a uzavření za všech podmínek dveře mohou být otevřeny a uzavřeny v rámci mimořádné události, jako je výpadek napájení 7.Logika anti-pinch, Když se dveře zavírají, dveře se okamžitě zastaví zavírání, když je v kontaktu s prstem, čímž se zabrání špetka 8.Super ticho, hluk je nižší, než 40db, nebudete poslouchat žádný hluk, Vysoce kvalitní suroviny je navržen rozdělena struktura s jednoduché a pohodlné instalace, aby se zabránilo složité zapojení. Kovová část je vyrobena z vysoká pevnost chrom ocel a plastové části, je vyroben z vysokopevnostní složeného materiálu. Použití standardní kabelový svazek a svorky, standardní voděodolný spínač. Hlavní komponenty motoru(Mabuchi FK-280-SC) stejné jako Mercedes-Benz S-class Maybach, Hall senzor detekce(MT1101), detekční spínače (MARQURDT) Přenosové zařízení přenosové zařízení je vyroben z práškové metalurgie a letectví materiál PM5.1. To je pevné a odolné proti opotřebení, nebude to zlomit, a to má nízkou pracovní hlučnost. Zajišťovací háček technologie hlavní funkce zajišťovací háček je, aby bylo možné zavřít dveře přesně a hladce a držet dveře bezpečně uzamčeny. Jako klíčový prvek odpovídající tělo zámku, zámek hák záruky ústřední součást celého zámku systému bez poruchy. Proto, vyšší standardy jsou realizovány při výrobě háčků. Hodně R&D a testování, práce byla provedena. Zámek se vyznačuje silnou pevnost v tahu, která splňuje zvláštní kritéria a snižuje provozní hluk ještě více. Výhody produktu Podle data design původního vozidla zámku, metoda přímo nahrazující originál vozidla zámek je přijata, aby si uvědomit, non-destruktivní instalace, speciální ukotvení a propojení, a instalace pozici, se shoduje s původní vozidlo. Elektrický sací modul dveří zámek blok modul - lock tělo, řídit zařízení - převodový motor box, self-sací systém řízení - řídit ovládací obvod polohy dveří detekční systém - inhaul kabel, Hala duální pohotovostním režimu detekční systém,originál auto kabelové Částí, původní auto speciální postroj. Elektrický sací zámek principu pomocí motorového pohonu vytáhnout auto zamykání šroubu, to řeší problém, který nemůže být uzavřen, aby bylo dosaženo efektu, že uživatel potřebuje pouze jemně zavřít dveře, zamknout dveře.

  Produkt Foto

  Tělo Zámku

  Obě strany zámku tělo na slova R a L, R na pravé straně, a L pro levou stranu, pokud vaše auto je na pravé straně, prosím, jen změnit polohu vpravo a vlevo.

  Monoblok

  Monoblok: Opotřebení-odolné výkon, vysokou mechanickou pevnost, dobrou trpělivost, vyšší pevnost v tahu a pevnost v tlaku, vysoká teplota měknutí, tepelná odolnost, hladký vnější, nízké konfliktu součinitel, odolnost proti opotřebení, odolnost proti korozi. 3M Lepidlo: Molekulární osmotický tlak citlivé lepidlo, silný nosnost, speciální pro automobil, fixní na čas, dlouhou dobu nebude odpadávat.

  Podrobná struktura elektrický sací zamykání

  A. Jaro: Chcete-li zabránit kreslení drát od být ohnuté nebo zlomené při instalaci. B. zvuková izolace bavlna: Anti-stárnutí, kyseliny a zásady odolné, není snadné spadnout. C. Spojka: Chrání životnost oje drátu. D. 12V+: s jedinečnou kabel zaklínit, snadné připojení. E. GND: s jedinečnou kabel zaklínit, snadné připojení. F. Kreslení drát: Ocelový drát lano je z nerezové oceli, dobrá pružnost, sůl zkouška sprej může dosáhnout 1000 hodin, vysoká a nízká teplota potrubí ochrany, houba vodotěsné pouzdro a smyk-důkaz. G. Horní a Dolní: Shell materiály jsou vysoce výkonné polyester technických plastů, nízké deformace a vysoká pevnost. Motor: Globální nejlepší značky nulové vady produktu, pracovní 500h nebo výše. H. Zámek Tělo: Originální grade lock blok.

 • Recenze (1)

  Napsat recenzi

Související produkty