Fixed blade nůž elektrikář kabelový nůž německo styl odizolovací kleště LS-51 Fixed blade nůž elektrikář kabelový nůž německo styl odizolovací kleště LS-51 Fixed blade nůž elektrikář kabelový nůž německo styl odizolovací kleště LS-51

Fixed blade nůž elektrikář kabelový nůž německo styl odizolovací kleště LS-51

150.35 Kč
Skladem
w11980

Štítky: kabelový nůž a striptérka, laoa nástroj, japonsko nástroj, provozuje kabel striptérka, plátno nůž, východní německo, mora elektrikář nůž, měděný kabel striptérka, bowl zásobník, přenosný nůž, kabel striptérka.

 • Materiál: Z Nerezové Oceli
  Nástroj celková délka: 185mm
  Značka: lsd
  DIY Dodávky: ELEKTRICKÉ
  Balíček: Blistr karty
  Rukojeť Styl: Rovně
  Délka Čepele: 50mm
  Hmotnost: 0.65 kg
  Číslo Modelu: LS-51
  Aplikace: Electician
  Typ: Decrustation Kleště
  Funkce: IZOLOVANÉ
  barva: červená

  Klíč Specifikace/Speciální Funkce

  Fixed blade nůž elektrikář kabelový nůž německo styl odizolovací kleště LS-51

  Popis: pevná pevná čepel bez poškození na vnitřní jádro drátu, čepel je vyrobena z nerezové oceli adpots bezpečné rukojeti, jejíž tvar je v souladu s lidskou inženýrství přijímá transparentní ochranné pouzdro Nástroj parametry: délka Čepele: 50mm Nástroj celková délka: 185mm hmotnost Nástroje: 0.65 kg Balení: blistr

  Nahrazuje Čepel Odkaz:

  Zpětnou vazbu, Pokud jste spokojeni s naším produktem a služby, prosím, dejte nám pozitivní zpětné vazby s 5-hvězdičkový přezkumu, který je pro nás velmi důležité. Budeme velmi rádi, pokud můžete zanechat svůj skutečný pocit zde. Pokud nejste spokojeni s předměty, nebo naše služby, prosím, kontaktujte nás před odjezdem jakékoli zpětné vazby, budeme problém vyřešit okamžitě, děkuji!

  Kontaktujte nás, Pokud máte nějaké dotazy, prosím, neváhejte a řekněte nám, budeme odpovídat na vás, jakmile je to možné. (nemůžeme odpovědět na víkendech a svátcích, prosím, buďte trpěliví, pokud nám e-mail před těmito dny). Omlouváme se za pozdní odpověď během prázdnin (v ceně neděle).

  Profil společnosti

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty