RPLIDAR 3irobotix Delta2A 360 stupňů 8 metrů dosah 2D lidar snímač skeneru pro robot přejde a vyhýbá se překážkám RPLIDAR 3irobotix Delta2A 360 stupňů 8 metrů dosah 2D lidar snímač skeneru pro robot přejde a vyhýbá se překážkám RPLIDAR 3irobotix Delta2A 360 stupňů 8 metrů dosah 2D lidar snímač skeneru pro robot přejde a vyhýbá se překážkám RPLIDAR 3irobotix Delta2A 360 stupňů 8 metrů dosah 2D lidar snímač skeneru pro robot přejde a vyhýbá se překážkám RPLIDAR 3irobotix Delta2A 360 stupňů 8 metrů dosah 2D lidar snímač skeneru pro robot přejde a vyhýbá se překážkám RPLIDAR 3irobotix Delta2A 360 stupňů 8 metrů dosah 2D lidar snímač skeneru pro robot přejde a vyhýbá se překážkám

RPLIDAR 3irobotix Delta2A 360 stupňů 8 metrů dosah 2D lidar snímač skeneru pro robot přejde a vyhýbá se překážkám

1 771.96 Kč 1 311.25 Kč
Skladem
w1157

Štítky: zemře roboty, robot, laserové roborock, 27 imac lcd, robot hračka, skener lidar, usb, zigbee, lidar snímač, thor 3d skener, barcod skener.

 • Číslo Modelu: 3irobotix Delta2A
  Původ: KN(Původu)
  Značka: rplidar

  Stručný Úvod

  Delta-2A je nová generace s nízkými náklady, nízkou spotřebu energie LiDAR společně vyvinutý 3irobotics s hanův Laser. Je vybaven self-vyvinutý a patentovaný bezdrátový přenos energie a komunikační technologie, tento výrobek outreached tradiční LiDAR život limity a uvědomil si, dlouhou dobu stabilní provoz. Delta-2A LiDAR může provádět 2D, 360 ° snímání s frekvencí 2~5kHz do 8 metrů rozsahu. Generované 2D point cloud data mohou být použity v mapování, lokalizace, navigace a objektu/prostředí modelování.

  Typické skenování frekvence Delta-2A je 4~10hz(360rpm), ve kterém úhlové rozlišení je 0.3~0.8°.

  Provádí vynikající na všechny druhy vnitřní prostředí i venkovní prostředí bez přímého slunečního záření. Kromě toho, každý LiDAR projít přísnou kontrolou, aby se ujistěte se, že laserová energie je v souladu s FDA Class I lidské oko. třídy a je neškodný pro lidi a pet.

  Parametry výrobku

  Rozsah: 0.13 m - 8 m (bílá zeď)

  Sweep frekvence: 6.2 Hz(4-10 hz)

  Laser výkon: 3 mW (max.)

  Vzdálenost koeficient rozptylu: DCV

  Napětí: 5V

  Přenosová rychlost: 230400

  Pracovní prostředí teplota: 0 ° C - 45 ° C

  Pracovní prostředí vlhkost:

  Vzorkovací frekvence: 5K /s

  Laser vlnová délka: 780 nm

  Přesnost:

  Komunikační rozhraní: RS232 (TTL) 3.3 V-TTL

  Spotřeba: 1.5 W

  Pracovní proud: 500 mA

  Velikost: 107 * 76 * 53 mm

  Levelness 0 ° - 1 °

  Pracovní prostředí osvětlení

  Pracovní režim: 8 bitů data, 1 bit stop bity, žádná kontrola.

  Přenosová rychlost: 230400

  Výstup nízké úrovni:

  Výstup vysoké úrovni: 2.9-3.5

  Prostředí aplikace:

  1. Robot SLAM umístění a vyhýbání se překážkám

  2. rychlé a přesné zaměřování a mapování

  3. robot ROS rozvoj

  4. herní interakce.

  Vlastnosti:

  Na MBSLIDAR2A v rozmezí jádro se bude otáčet ve směru hodinových ručiček k dosažení 360 stupňů omni-directional skenování a v rozmezí detekce okolního prostředí, čímž se získá přehled o okolní prostředí. Použití laserové triangulace v rozsahu technologií, to má high-speed laseru v rozmezí odběru vzorků schopnost až 5000 krát za sekundu.

  Bezpečnost:

  Aby bylo možné plně zajistit bezpečnost výrobku pro člověka a domácí zvířata,low-power infračervené laserové vysílače se používá jako emisní zdroj světla, a je poháněn modulovaný pulzní metodu. Laser vysílá pouze ve velmi krátkém čase, což je v souladu s Class 1 laser bezpečnostní zařízení. Standardní splňuje lidské oko úroveň bezpečnosti.

  Aplikace:

  LiDAR může být aplikován na: robot SLAM umístění a vyhýbání se překážkám, průmyslových rychlé a přesné mapování, environmentální rastrovací, autonomní mapování, plánování cesty. Automatické vyhýbání se překážkám, Nezávislý stavební plán cesty určování Polohy, navigace

  USB plug and play

  Po připojení k počítači přes USB modul 3i LIDAR Delta2A, může být použit přímo, bez jakéhokoliv kódování. Vybaven sériový port a USB rozhraní, open source SDK a nástrojů, snadná integrace s ROS

 • Recenze (1)

  Napsat recenzi

Související produkty