Liposonic sliming tělo stroje, ultrazvukové odstranění tuku domácí lázně použít liposonic hubnutí krása zařízení Liposonic sliming tělo stroje, ultrazvukové odstranění tuku domácí lázně použít liposonic hubnutí krása zařízení Liposonic sliming tělo stroje, ultrazvukové odstranění tuku domácí lázně použít liposonic hubnutí krása zařízení Liposonic sliming tělo stroje, ultrazvukové odstranění tuku domácí lázně použít liposonic hubnutí krása zařízení Liposonic sliming tělo stroje, ultrazvukové odstranění tuku domácí lázně použít liposonic hubnutí krása zařízení Liposonic sliming tělo stroje, ultrazvukové odstranění tuku domácí lázně použít liposonic hubnutí krása zařízení

Liposonic sliming tělo stroje, ultrazvukové odstranění tuku domácí lázně použít liposonic hubnutí krása zařízení

13 840.17 Kč
Skladem
w1063

Štítky: hifu, cvičení machin, přístroje galvanic body, fluffi sliz, domácí spotřebiče obecné, SPA, ultrazvuk zdravotní fyzio, mužské hubnutí stroj, hifu liposonic, tuk-odstranění stroje.

 • Funkce: Kůže Zpřísnění
  Původ: KN(Původu)
  Značka: NoEnName_Null
  Materiál: Akryl
  Standardní Napětí: 220V
  Napájecí Zdroj: AU

  Stroj jazyk může být přizpůsoben

  Úvod:

  Liposonic je místní tuk-rozpouštět nástroj použít pro obezity způsobené hromadění tuku v pase, břicho, záda, ruce, nohy, hýždě.To je odlišné od tradičních metod snižování hmotnosti. To platí více pozornosti na non-invazivní lokální odstranění tuku, spíše než nahrazovat liposukce, ale poskytuje bezpečnější řešení, než tradiční liposukce. Tato technologie je non-invazivní, žádné krvácení, žádné operace, žádné jizvy, žádné trauma s vysokou bezpečností, nebude to mít vliv na normální život a práci.

  Nástroj Přehled:

  Naše nová nejnovější produkt krásu nástroje může dosáhnout tři perfektní efekty zvedání&zpevňující, snížení tuku, a sochařství. Je to nejmodernější neinvazivní high-energie, zaměřený ultrazvukové technologie v Spojené Státy, proniknout hluboko a vytvořit téměř 10000 kondenzace bodů, a to právě působí na kůži SMAS vrstvy a vrstva tuku na výrobu tepelné energie rozbít a rozpouštějí tukové buňky, stimuluje obložení vrstva okamžitě smlouvu a velké množství nového kolagenu reorganizace ,která vybudování nových kolagenových vláken sítě, a zvýšení elasticity kůže od spodní vrstvy ( Self repair mechanismus je bezpečnější).Je to nejbezpečnější a nejefektivnější způsob, jak léčit tělo je ochablé, povislá a obezity v kosmetickém průmyslu;liposonic magické zpřísnění kůže, zlepšení prsu, snížení tělesného tuku, Tvarování těla a další efekty byly uznány orgány v kosmetickém průmyslu, známý jako zázrak věčného mládí!

  Kupující ohlasy:

 • Recenze (1)

  • Ilinskaya Galina

   The machine has no power, it doesn't shoot the white dots as shown in the videos I can't feel anything. When I purchased the machine it said it would arrive in 5-7 day it wasn't delivered until 8 weeks after. I'm running a business and had clients all excited about this machine it's a total lose and my reputation not good now I need to find a machine that delivers as promised.

  Napsat recenzi

Související produkty