2ks mycí Houba Houba na Mytí nádobí Hadříkem Kuchyně Dekontaminace Non-stick Olej Kartáč Hrnec oboustranné Čištění Houba Mikrovlákno 2ks mycí Houba Houba na Mytí nádobí Hadříkem Kuchyně Dekontaminace Non-stick Olej Kartáč Hrnec oboustranné Čištění Houba Mikrovlákno 2ks mycí Houba Houba na Mytí nádobí Hadříkem Kuchyně Dekontaminace Non-stick Olej Kartáč Hrnec oboustranné Čištění Houba Mikrovlákno 2ks mycí Houba Houba na Mytí nádobí Hadříkem Kuchyně Dekontaminace Non-stick Olej Kartáč Hrnec oboustranné Čištění Houba Mikrovlákno 2ks mycí Houba Houba na Mytí nádobí Hadříkem Kuchyně Dekontaminace Non-stick Olej Kartáč Hrnec oboustranné Čištění Houba Mikrovlákno 2ks mycí Houba Houba na Mytí nádobí Hadříkem Kuchyně Dekontaminace Non-stick Olej Kartáč Hrnec oboustranné Čištění Houba Mikrovlákno

2ks mycí Houba Houba na Mytí nádobí Hadříkem Kuchyně Dekontaminace Non-stick Olej Kartáč Hrnec oboustranné Čištění Houba Mikrovlákno

102.75 Kč 65.85 Kč
Skladem
w1056

Štítky: koupel houbu, sklo luffa, žínku z lufy, magické houby trik, magické houby kov, kartáč car care, velké luffa, auto čistým hadříkem, dlouho luffa, péče o auto čisté.

 • Číslo Modelu: Kuchyň Houbu Houba
  Funkce: Eco-Friendly
  Materiál: Další
  Použití: Další

  Vlastnosti:

  1. Jemné Čištění: Tento přírodní mycí houba cleaning sponge neztrácí vodu, a to se stane měkká a savá, po namočení. A houba jemně ubrousky, olej, skvrny, atd., bez poškrábání váš talíř, to se stane měkčí pokaždé, když ji vyčistit, aby se odstranily nejodolnější skvrny.

  2. Eco-friendly Design: houba funkce rostlina-založené vzorce, a to představuje pouze rostlinných vláken poskytnout vám přírodní alternativa pro tradiční kuchyňské houby, které je vhodné pro vaši kuchyni a prostředí.

  3. Efektivní a dlouhotrvající: stabilní konstrukce z mid-range ovoce zdi v mycí houba houba vrstva může zvýšit jeho sílu, při zachování její pružnost, zajištění jeho robustní každodenní použití. To je ideální volbou pro čištění nádobí a dokonce i nábytek, a to může zabránit jídlo a zbytek z uvěznění uvnitř.

  Specifikace:

  Materiál: přírodní lufy vlákno

  Barva: jak je znázorněno na obrázku

  Tip: mycí houba je přírodní a pohybuje se v průměru

  Obsah balení(volitelné):

  2 * mycí Houba

 • Recenze (2)

  Napsat recenzi

Související produkty